Wszyscy klienci odebrali swoje mieszkania

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że właśnie zakończyliśmy przekazywanie kluczy do mieszkań w budynku przy ul. Klimontowskiej 47H. Tym samym wszyscy klienci odebrali już swoje nowe mieszkania, a budynek decyzją nadzoru budowlanego został pomyślnie oddany do użytkowania.

Jak mówi jeden z przedstawicieli spółki “odbiory kluczy i przekazywanie mieszkań nowym właścicielom to niezwykle ważny element naszej pracy dlatego zawsze podchodzimy do niego z pokorą. Tak było i tym razem”.

Przygotowanie i oddanie budynku do użytkowania wiąże się oczywiście z wykonaniem zagospodarowania terenu i infrastruktury wokół oddawanego segmentu. Jest to niezwykle trudne zwłaszcza kiedy dookoła wciąż trwają inne budowy. Mamy jednak nadzieję, że i te szybko się zakończą, a o uciążliwościach z nimi związanych szybko będzie można zapomnieć, ciesząc się zagospodarowanym dziedzińcem z terenami zielonymi i placem zabaw.

Kiedy już wszyscy klienci odebrali swoje mieszkania przygotowujemy się wraz z Kancelarią Notarialną Łukasz Nowak, Saturnin Ociessa w Sosnowcu do podpisywania aktów notarialnych przeniesienia własności lokali mieszkalnych. Następstwem tego będzie wydzielenie lokali do nowych ksiąg wieczystych. O terminach spotkań u notariusza wkrótce będziemy informowali wszystkich zainteresowanych. Będzie się to wiązało z utworzeniem wspólnoty mieszkaniowej oraz powołaniem zarządcy budynku.

Przypominamy, że w biurze sprzedaży mieszkań w Sosnowcu przy ul. Plonów 21 bud. B lok. 2, wciąż mamy dla Państwa zaproszenia od naszych partnerów. Sieci marketów budowlanych OBI i Leroy Merlin przygotowały dla naszych klientów wysokie rabaty na materiały wykończeniowe i nie tylko. Do dyspozycji pozostają również pracownicy i współpracownicy pracowni “Silesia Wnętrza” oferujący pomoc przy aranżacji, doborze materiałów i wykończeniu mieszkań “pod klucz”.

Przy tej wyjątkowej dla wszystkich okazji życzymy wszystkim naszym nowym i obecnym mieszkańcom samych słonecznych dni i czerpania ogromnej radości z własnych aranżacji mieszkań, prowadzenia prac wykończeniowych oraz z przeprowadzki do swoich nowych Apartamentów Słonecznych przy ul. Klimontowskiej.

Opublikowano w : Aktualności.