Odbierz minimum 600 zł premii

Dla wszystkich, którzy wybrali już mieszkanie z naszej oferty na dowolnym etapie inwestycji, kolejny partner przygotował pakiety rabatów i zniżek na materiały do wykończenia mieszkań. Dlatego jeśli planujesz remont bo dopiero odbierzesz klucze lub przyjdzie Ci do głowy pomysł na zmianę dodatków albo odświeżenie ścian, to ta oferta na pewno Cię zainteresuje.

Dzięki podpisaniu umowy o współpracy z ogólnopolską siecią sklepów OBI każdy obecny i przyszły mieszkaniec inwestycji Apartamenty Słoneczne otrzyma zniżkę dopasowaną do dokonanych zakupów. Jak informuje organizator akcji “Odbierz minimum 600 zł premii od OBI” pakiet remontowy obejmuje zwrot gotówki. Dodatkowo w ramach wręczanego zaproszenia projektanci przygotowali gotowe pomysły na aranżacje mieszkań, które pomogą bezpłatnie dopasować do indywidualnych potrzeb naszych klientów.

Odwiedź nas już dzisiaj lub nie zapomnij zapytać o odbiór zaproszenia przy okazji wizyty na spotkaniu informacyjnym w naszym biurze sprzedaży mieszkań w Sosnowcu przy ul. Plonów 21 lok. B/2.

Zaproszenia zostały przygotowane dzięki uprzejmości sklepu OBI Czeladź przy ul. Będzińskiej 80.

Opiekunem akcji “Odbierz minimum 600 zł premii” jest p. Martyna Piszczek tel. 735 297 764,
email: relacje_pl064@obi.pl

*Szczegóły w regulaminach dostępnych na www.obi.pl i w punktach informacyjnych sklepów.

Apartamenty Słoneczne i OBI – wspólnie tworzymy życiową przestrzeń.

Posted in Aktualności and tagged , .