Kolejny budynek zakończony

Kolejny budynek został zakończony w terminie. W związku z oddaniem do użytkowania następnego zespołu budynków, informujemy o kompleksowym wykonaniu etapów VI – VIII.

Tym samym, cały trzyklatkowy budynek przy ul. Klimontowskiej 47H-K zyskuje nowych mieszkańców. Niepowtarzalna inwestycja w Sosnowcu “wielkimi krokami” zmierza ku szczęśliwemu końcowi.

Dzięki temu około 90 mieszkań oddaliśmy do użytkowania zgodnie z terminem i przekazaliśmy Państwu zgodnie z umową. Trzy odrębne klatki z windami i garażem podziemnym zostały objęte opieką zarządcy nieruchomości. Jednocześnie aż pięć miesięcy przed wymaganym terminem rozpoczął się proces przenoszenia własności lokali mieszkalnych na naszych klientów. Wyjątkowy apartamentowiec powoli się zapełnia tworząc przyjemną atmosferę dookoła. Nowi właściciele mogą już bezpiecznie wprowadzać się do swoich mieszkań z poczuciem dobrze zainwestowanych pieniędzy. Ustalając indywidualnie, dogodny dla obu stron, termin przekazujemy klucze, niezbędną dokumentację, drobne upominki oraz akt notarialny umowy sprzedaży wraz z ustanowieniem przynależnych służebności.

Zarząd spółki i wszyscy pracownicy życzą w związku z tym właścicielom szybkiej aklimatyzacji w nowych warunkach oraz wielu miłych chwil na naszym unikalnym osiedlu przy ul. Klimontowskiej 47.

Opublikowano w : Aktualności.