Akty własności i plac zabaw

Dziś mamy dla Państwa aż dwie, bardzo dobre wiadomości dotyczące takich kwestii jak akty własności i plac zabaw:

Po pierwsze i chyba najważniejsze z punktu widzenia wszystkich kredytobiorców ale nie tylko. Wszyscy lokatorzy z budynku przy ul. Klimontowskiej 47H stali się już właścicielami swoich mieszkań, podpisując akty przeniesienia własności. Kolejny raz udowadniamy, że pomimo zmiennej sytuacji polityczno – gospodarczej, dobra organizacja pracy, pozwala wywiązywać się z postanowień nawet wcześniej, niż określają to warunki umowy deweloperskiej. Tym samym zostały założone księgi wieczyste dla nowopowstałych lokali mieszkalnych, uruchomiono windę, garaż podziemny, a budynek wziął pod opiekę powołany zarządca.

Po drugie informujemy, że następny budynek, tym razem pod adresem ul. Klimontowska 47J, został pomyślnie oddany do użytkowania. Wszyscy nasi  klienci, jeszcze przed wyznaczonym terminem, odbierają klucze do nowych mieszkań przekazywanych w wysokim standardzie wykończenia. Miło nam słyszeć o tym, że doceniają naszą jakość i terminowość wykonania. W najbliższych dniach całą nieruchomość powierzymy pod nadzór zarządcy, który to już zatroszczy się o odpowiednie zabezpieczenie i uruchomienie windy, garażu podziemnego oraz wyczekiwanego zwłaszcza przez młodszych mieszkańców, bajecznego placu zabaw. Wykonawca wraz z inspektorem nadzoru dokonali przeglądu urządzeń i specjalnie przygotowanej, bezpiecznej nawierzchni. Dla rodziców przygotowaliśmy ławeczki i alejki do spacerowania.

Jednocześnie zapewniamy, że to nie koniec zadań związanych z zagospodarowaniem wielofunkcyjnego, unikalnego dziedzica. Dalsze prace rozpoczną się wkrótce ale już dziś wszystkim korzystającym z przygotowanych dotąd atrakcji życzymy udanej zabawy i wiele radości.

Ostatnie, gotowe mieszkania

Tym samym mamy do zaoferowania ostatnie, gotowe mieszkania w oddanym budynku, gdzie z dnia na dzień można je obejrzeć, kupić, i odebrać klucze aby zamieszkać jeszcze przed świętami 🙂 ***

Apartamenty Słoneczne - plac zabaw

 

Przypominamy, że w biurze sprzedaży mieszkań w Sosnowcu przy ul. Plonów 21 bud. B lok. 2, wciąż mamy dla Państwa zaproszenia od naszych partnerów. Do sieci marketów budowlanych OBI i Leroy Merlin dołączył kolejny przedstawiciel branży budowlanej jakim jest sieć sprzedaży podłóg i drzwi Bel-Pol który przygotował m.in. atrakcyjną promocję na montaż paneli. Szczegóły znajdziecie Państwo na stronie: montaż paneli Aurum w cenie.

Do dyspozycji pozostaje oczywiście pracownia “Silesia Wnętrza” oferująca pomoc przy aranżacji, doborze materiałów i wykończeniu mieszkań “pod klucz“.

Opublikowano w : Aktualności.