Szukaj mieszkania

mieszkania dla Ciebie

Wyszukaj mieszkanie dopasowane do Ciebie!

Aktualności

  • Kolejny budynek zakończony
    Kolejny budynek zakończony

    Kolejny budynek został zakończony w terminie. W związku z oddaniem do użytkowania następnego zespołu budynków, informujemy o…

    Więcej »

O inwestycji

Popularność inwestycji „Apartamenty Słoneczne” przy ul. Klimontowskiej powoduje, że z przyjemnością przedstawiamy kolejny etap budowy. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że dzięki wieloletniemu doświadczeniu, postawiono tu przede wszystkim na komfort i wygodę przyszłych właścicieli. Podwyższono większość wnętrz do 275 cm, a każde mieszkanie posiada obszerny, wykończony balkon lub taras, a na parterze taras i ogrodzony przydomowy ogródek.

Szerokie klatki schodowe i korytarze są w nowoczesnym  stylu, a dla wygody mieszkańców zamontowano cichobieżne windy. Część podziemna posiada wyjątkowo obszerne miejsca postojowe i przestronne komórki lokatorskie.

Wysoki standard i oszczędności

Zastosowany do budowy ciepły i cichy bloczek silikatowy, pustak ceramiczny, właściwa termoizolacja, okna z pakietem 3 szybowym oraz piec kondensacyjny daje wymierne korzyści w postaci oszczędności na kosztach eksploatacji. Indywidualny system ogrzewania pozwala samemu decydować o wysokości rachunków z tego tytułu. Stawiając na wysoki standard wykończenia, deweloper potwierdza, że można budować ładnie i solidnie, a do tego sprzedawać w przystępnych cenach.

Przy tworzeniu koncepcji tego kameralnego kompleksu mieszkalnego, wykorzystaliśmy urok i wszystkie zalety Mansardy. Bryła budynków przypomina architekturę przedwojennych kamienic. Po za wysokimi walorami estetycznymi, ta przemyślana konstrukcja dachu, ma również istotne znaczenie jako zabezpieczenie termoizolacyjne dla mieszkań położonych na ostatniej kondygnacji.

Zagospodarowanie i miłe otoczenie

Aby w przyszłości dać więcej radości najmłodszym oraz z myślą o starszych mieszkańcach osiedla, został zaprojektowany wewnętrzny, przestronny dziedziniec. Dla dzieci przygotowano bajeczny plac zabaw, a dla nie co starszych są alejki, ławeczki i trawniki gdzie bez ulicznego zgiełku można odpocząć po szkole i po pracy.

Ciszę i spokój zawdzięczamy doskonałej lokalizacji nieruchomości. Nie ma tu w pobliżu tras „przelotowych” ani starej, zaniedbanej zabudowy. Ta część dzielnicy nazwana, nie bez powodu, "Nowym Klimontowem" jest stosunkowo młoda, a nowe mieszkania przy ul. Klimontowskiej 47 powstają z „duchem czasu” i standardami XXI w.

Dzięki temu naszą inwestycję trudno porównać z innymi, a urok tego miejsca na dłużej przykuwa uwagę.

NAJNOWSZA OFERTA MIESZKAŃ

NAJNOWSZA OFERTA MIESZKAŃ

Nie mamy nic do ukrycia, dlatego tu znajdziesz aktualną dostępność i ceny naszych mieszkań
WYSOKI STANDARD WYKOŃCZENIA

WYSOKI STANDARD WYKOŃCZENIA

Tu znajdziesz uzasadnienie, że nasze mieszkania to najlepszy stosunek jakości do ceny
AKTUALNOŚCI I PROMOCJE

AKTUALNOŚCI I PROMOCJE

Tu znajdziesz ważne informacje, ciekawostki i oferty specjalne
MIEJSCA POSTOJOWE I KOMÓRKI

MIEJSCA POSTOJOWE I KOMÓRKI

Tu znajdziesz informację o dodatkowych udogodnieniach

Lokalizacja i otoczenie

Home Sweet Home czyli miejsce, w którym aż chce się żyć

Okolica Apartamentów Słonecznych jest miejscem, idealnym dla relaksu i odpoczynku. Sąsiedztwo kompleksu, w skład którego wchodzą lokale mieszkalne oraz część handlowo - usługowa to nie tylko budynki mieszkalne ale również tereny zielone, ścieżki spacerowe i rowerowe. Ponieważ nie jest to tętniące życiem, ścisłe centrum miasta to warto docenić sielskie uroki otaczających łąk, czyste powietrze bez smogu, przestrzeń i kontakt z przyrodą. Zachwyceni będą zwłaszcza właściciele psów i ich pupile bo dookoła znajduję się sporo terenów do spacerów i wybiegu.
W odległości ok. 1 km powstał Zagłębiowski Park Sportowy. Dystans ten z jednej strony pozwala na komunikację pieszą, a z drugiej dla osób niezainteresowanych różnego rodzaju wydarzeniami, daje komfort spokoju i bezpieczeństwa.

BEZPIECZNE OTOCZENIE BLISKO NATURY

Dojazd i komunikacja

Osiedle wyróżnia doskonałe skomunikowanie z centrum Sosnowca odległe o niecałe 3 km. Bardzo blisko znajduje się przystanek autobusowy, a w odległości krótkiego spaceru tramwajowe w różnych kierunkach. Mieszkańcy mogą stąd w dogodny sposób podróżować po terenie całej aglomeracji.

Do Katowic oraz okolicznych miast, takich jak Dąbrowa Górnicza, Czeladź, Będzin, Mysłowice i Jaworzno, możemy szybko dojechać omijając zatłoczone centrum. Łatwo można się stąd dostać też do trasy S1 i autostrady A4.

Dojazd do lotniska w Pyrzowicach zajmuje stąd zaledwie ok. 30 minut

Wyznacz trasę dojazdu do inwestycji

 

Przejdź do mapy 3D

Przejdź do mapy 3D