Przedłużamy okres opłaconych rezerwacji

Nadzwyczajna sytuacja, nadzwyczajne możliwości.

Obecnie w gospodarce wystąpiły aż dwie okoliczności, które mogą spowodować nagły spadek podaży nowych mieszkań w ofertach deweloperów oraz znaczny wzrost inflacji, co niesie za sobą zmniejszenie wartości pieniądza. Z jednej strony straszy nas epidemia wirusa co nie pozostaje bez wpływu na naszą walutę, a z drugiej strony mocna obniżka stóp procentowych, która ma ożywić gospodarkę, zmniejsza oprocentowanie rachunków oszczędnościowych i lokat bankowych. Analogicznie ma to zawsze korzystny wpływ na oprocentowanie kredytów hipotecznych i ich dostępność oraz wysokość raty kredytu.

W tej sytuacji wiele osób korzysta z atrakcyjnej oferty kredytów na zakup nowego mieszkania lub lokuje swoje oszczędności właśnie na rynku nieruchomości. Ponieważ jednak pewne procesy na rynku finansowym się wydłużyły to wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom proponujemy bez kosztowe przedłużenie opłaconej rezerwacji mieszkania.

Dłuższy okres rezerwacji bez dodatkowych kosztów.

Dzięki zastosowaniu odpowiednich środków zapobiegawczych nasz budowa przebiega zgodnie z planem, a od początku kwietnia każdy zainteresowany klient może spokojnie dokonać rezerwacji swojego nowego mieszkania na specjalnie dopasowanych warunkach. Wystarczy tylko skontaktować się z biurem sprzedaży mieszkań pod numerem tel. 664-431-986 i zamówić umowę w wersji elektronicznej. Podpisany egzemplarz należy przesłać na adres towanej przed wejściem do biura i poinformować nas tylko telefonicznie lub domofonem).

Zgodnie z podstawowym regulaminem każda rezerwacja na nowe mieszkanie w Apartamentach Słonecznych zostaje zawierana na okres 14 dni, pod warunkiem wniesienia opłaty rezerwacyjnej w wysokości 5.000 zł, przelewem na rachunek dewelopera. Rozumiejąc jednak Państwa potrzeby i obecną sytuację epidemiologiczną przedłużamy okres wszystkich nowych i opłaconych już rezerwacji aż na 30 dni. Jednocześnie deklarujemy, że jeśli sytuacja się utrzyma to każdy klient będzie mógł przedłużyć swoją rezerwację o kolejny miesiąc, również bez dodatkowych kosztów i obawy o ryzyko utraty wpłaconych pieniędzy.

Mamy nadzieję, że wkrótce sytuacja się uspokoi i w wyznaczonym terminie będziemy mogli spotkać się w kancelarii notarialnej celem podpisania umowy deweloperskiej sprzedaży nieruchomości. Bez względu jednak na zaistniałą sytuację wszystkim przekażemy zakupione mieszkania osobiście, a na odbiór kluczy do nowych mieszkań wspólnie wypracujemy dogodne warunki.

Apartamenty Słoneczne - umowa rezerwacyjna

Posted in Aktualności and tagged .