Morizon prezentuje Apartamenty Słoneczne

Ponieważ od wielu lat serwis Morizon prezentuje Apartamenty Słoneczne mamy dla Was gorący news…

Poprzez nowe i w rezultacie długofalowe działania reklamowe grupa Morizon pragnie dotrzeć do szerokiego grona osób aktywnie szukających nieruchomości. Jednocześnie wskazuje właściwą drogę również tym, którzy dopiero przymierzają się do rozpoczęcia poszukiwań.

Wraz z pojawianiem się filmu reklamowego grupa Morizon podaje, że dziś startuje nowa kampania reklamowa serwisu Morizon.pl. Sięgamy w niej po jeden z największych przebojów w historii polskiej muzyki rozrywkowej – utwór zespołu Varius Manx, Anity Lipnickiej i Roberta Jansona „Piosenka księżycowa” z poruszającym refrenem „Kiedyś znajdę dla nas dom…”.

Cały film dostępny jest pod tym linkiem: https://www.youtube.com/watch?v=LsMHp7smDSU

“Film opowiada o tym, że jest wiele powodów by szukać nieruchomości – dla jednych będzie to chęć zmiany przestrzeni, dla innych decyzja o zamieszkaniu poza miastem lub bliżej rodziny. Niezależnie od tego, warto szukać na Morizon.pl. Od lat rozwijamy nasz serwis tak, aby był przyjazny dla użytkowników dlatego oferujemy liczne filtry ułatwiające wyszukiwanie, dbamy o przejrzystość i łatwą nawigację między ogłoszeniami. Udostępniamy też intuicyjną mapę, ułatwiającą zlokalizowanie ogłoszeń na konkretnym obszarze.”

Jednocześni miło jest nam poinformować, że serwis Morizon prezentuje Apartamenty Słoneczne z ofertami mieszkań i apartamentów o zróżnicowanych metrażach. Wszystkie ogłoszenia znajdziecie Państwo pod linkiem: https://www.morizon.pl/biuro-nieruchomosci/biuro-sprzedazy-mieszkan-53482

Po najbardziej atrakcyjne i aktualne oferty mieszkań w Sosnowcu przy ul. Klimontowskiej zapraszamy na stronę https://sloneczne-apartamenty.eu/category/mieszkania-na-rok-2022/

Opublikowano w : Aktualności.