Kup wyjątkowy apartament poniżej 6000 zł

Przedstawiamy jeden z największych, niezwykle przestronny i słoneczny apartament z 10 m2 tarasem. Dwustronny układ wschód/południe i zachód pozwoli cieszyć się słońcem przez większość dnia. Posiada aż 3 ustawne sypialnie, większą łazienkę i oddzielną toaletę. W przedpokoju jest sporo miejsca na szafę w zabudowie. Całość stanowi coś naprawdę specjalnego dla wymagającego klienta. Szerokie okno tarasowe rozświetla wnętrze ogromnego, bo prawie 30 metrowego salonu. Komfortowo zabudujemy tam aneks kuchenny, ustawimy duży stół oraz wygodny komplet wypoczynkowy. Stanie się on na pewno ulubionym miejscem spotkań rodzinnych i towarzyskich. Mieszkanie ma rozłożysty, przestronny układ, a dla wygody mieszkańców apartament jest jednopoziomowy.

Jeśli jeszcze zastanawiasz się nad kupnem wygodnego mieszkania i chciałbyś wydać mniej niż 6000 zł za 1 metr kwadratowy, mamy coś właśnie dla Ciebie. Jedyny, taki apartament który będzie gotowy jeszcze w tym roku, a do tego na 2 piętrze i z ładnym widokiem na okolicę oraz na zagospodarowany dziedziniec.

Pamiętaj, że kupując mieszkanie w V etapie inwestycji odbierzesz je już wiosną 2022 r. Takich ofert na rynku po prostu nie ma.

Poniższa grafika przedstawia plan opisanego apartamentu:

Już dzisiaj kup ostatni i wyjątkowy apartament w cenie poniżej 6000 zł za 1 metr kwadratowy.

Link do oferty: https://sloneczne-apartamenty.eu/category/mieszkania-etap-v/

Opublikowano w : Aktualności.